Kënga e Etnon pritet mirë, shikoni sa klikime ka marrë për më pak se 15 orë (Video)

“Çka bon për mu”, këngë të cilën e publikuan dje Etnon bashkë me Fajt edhe Dj Dagz, është duke u pritur shumë mirë nga fansat e tyre.

Këngë në real time ka trefishin e klikimeve se sa figurojnë momentalisht, pasi që youtube i kalkulon klikimet më vonë.

Me gjithë atë, “Çka bon për mu”, një këngë me ritme verore e cila është xhiruar në Turqi dhe është lansuar dje në mesditë në kanalin e Etnon në youtube.

etnon-650x358

etnon

Temat
Showbiz

Të afërta