E tmerrshme! Vetura shtypë këmbësorin në qendër të Ferizajt (Foto)

Në qytetin e Ferizajt, para pak çastesh ka ndodhur një aksident, ku një veturë Golf 6 me targa të Ferizajt, ka shtypur një këmbësor në qendër të Ferizajt, përkatësisht afër objektit të Komunës.

Burimet e Plus Televizion, kanë njoftuar se fatmirësisht viktima ka marr plagë të lehta dhe është dërguar për të marr ndihmen mjeksore.

vetura_1468961044-9709051

2-7-1

Temat
LajmeVend

Të afërta