Rrahën mes veti babë e bir në Prizren, përfundojnë në spital

Në rajonin e Prizrenit gjatë ditës së djeshme ka ndodhur një përleshje fizike në mes të djalit dhe babës.

Sipas raportit të policisë babë e bir si dhe dy familjar të tjerë për arsye të panjohura janë rrahur në mes veti me ç ‘rast të njëjtit kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në spitalin e Prizrenit për tretman mjekësor.

Lidhur me rastin tre të dyshuar janë arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohen në mbajtje ndërsa një i dyshuar është duke u trajtuar në spital.

rrahje-n-euml-nj-euml-diskotek-euml-n-euml-prishtin-euml-tre-t-euml-arrestuar-hd_1468833663-2564291

Temat
LajmeVend

Të afërta