Rovena Stefa me foto të ‘nxehta’ (Foto)

Edhe Rovena Stefa nuk ka munguar në postimin e fotografive ‘hot’ në këto ditë vere.

Meqenëse ka filluar të jetë aktive në rrjete sociale, nuk po e len pa provokuar edhe aty gati njësoj si në fotosesionet me të cilat e pati ‘kallë’ internetin, shkruan lajmi.net.

Në fotot e postuara ajo shihet me bikini dhe si duket preferon ngjyrën e zezë dhe atë të kuqe.

#hot #summer #tiranalifestyle

A photo posted by ROVENA STEFA OFFICIAL (@rovenastefa) on

Tirana #plazh #beach #hot

A video posted by ROVENA STEFA OFFICIAL (@rovenastefa) on

Temat
Showbiz

Të afërta