Një nënë kaq ‘hot’ si Argjentina Ramosaj (Foto)

Ani pse e re në moshë, Argjentina Ramosaj po di shumë mirë ta dëshmoj se sa nënë e përkushuar është.

Përkundër fatit që ka lindur, ajo vazhdon ta ketë trupin shumë seksi dhe kjo është për tu lakmuar nga femrat e tjera, shkruan lajmi.net.

Në një foto të postuar në Tiranë, këngëtarja e cila është shkëputur paksa nga muzika, duket shumë bukur dhe hieshinë ia ka shtuar edhe më shumë djali i saj të cilin e ka nxjerrë ta shetisë.

Sigurisht ajo do të kthehet sërish me ndonjë hit, pasi t’i rritet paksa djali, e fansat menxi po presin.

13714059_618548674979851_2022164389_n

Temat
Showbiz

Të afërta