Në Prizren rrahen katër familjarë, përfundojnë në spital

Në Prizren është raportuar se katër të dyshuar meshkuj, dy prej tyre babë e bir, ndërsa dy të tjerët familjarë, për arsye të panjohura janë rrahur në mes vete.

Të njëjtit kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në spitalin e Prizrenit për tretman mjekësor.

Lidhur me rastin tre të dyshuar janë arrestuar dhe me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje ndërsa një i dyshuar është duke u trajtuar në spital.

policee-690x380

Temat
LajmeVend

Të afërta