Mëngjesi i vonë i Eliona Pitarkës, përshendet nga shtrati (Foto)

Aktorja e “Apartamentit 2XL” Eliona Pitarka nuk rresht së publikuara foto dhe video provokuese.

Më e fundit na vjen nga dhoma e saj në gjumit, ku mesa duket nuk mund të qëndrojë pa e nisur ditën me një foto ku ekspozon kryesisht të pasmet e saj. Duket se për Elionën mëngjesi ka nisur vonë gjatë ditës së sotme.

eliona_1468838055-4110025

Temat
Showbiz

Të afërta