Ledri e Duffy e kalojnë natën së bashku (Foto)

Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula u bashkuan sërish, ama vetëm për të performuar në një nga “clubet” më me emër në kryeqytetin e Tiranës.

Dyshja që gjatë gjithë kohës kanë qenë në qendër të vëmendjes për projektet e tyre muzikore dhe jetën private, duket se as kësaj here nuk mund të kalonin pa u vënë re.

Duffy kohë më parë fshiu të gjitha fotot nga profili i saj zyrtar në Instagram si edhe ato me Ledrin, e me sa duket edhe nga mbrëmja e muzikës “live” ajo vendosi të publikojë vetëm një video të performancës së saj solo.

ledri_1468864423-1471269

Temat
Showbiz

Të afërta