Ja ku e ka zbuluar talentin Majku (Video)

Kur bëhet fjalë për antaret e grupit Babastars padyshim që I gjejme në gjithë shtypin rozë.

Njëri nga ta është edhe reperi e këngëtari, Majki i cili jo rralle here di të befasojë fansat e tij, kujtojme projektin e fundit “Ajo” që ishtë bashkëpunim mes Getoar Selimit dhe Majkit.

Këngë kjo që u prit shumë mire nga publiku dhe që po vazhdon të jetë një hit I ri I tyre, duke mos harruar këngën “Sjena mo”qe po ashtu korri suksese të medha.

Fansat janë ata që vlerësojnë artistët më së miri, e kur bëhet fjalë për reperin Majk ata e përshkruajn më një zë të veçantë dhe më shumë talent në muzik.

Kohë më parë në intervistën 60 sekonda ishte protagonist vetë reperi, ku mes shumë të rejave ai zbuloje edhe nga ku e kishe zbuluar talentin.

“Këndoj shumë në tush, përndryshe aty e kam zbuluar talentin tem, u shpreh ai.
E sa është kjo e vërtetë e dine vetëm Majki, por ajo që nuk mundemi ta mohojme është që ai ka vërtetë talent në muzik./Prive/

Temat
Showbiz

Të afërta