Ja çfarë sakrifice bën një tifoz për të takuar Messin në Ibiza, do e bënit ju? (Foto)

Lionel Messi po kalon pushimet me familjen në Ibiza në një jaht superluksoz, por edhe aty nuk arrin t’i shpëtojë tifozëve të shumtë të tij.

Edhe pse mjeti lundrues është ankoruar larg bregut, një tifoz i yllit argjentinas ka arritur me not deri pranë jahtit, vetëm për të parë nga afër për pak sekonda dhe për të përshëndetur idhullin e tij.

tifoz-mesi-470x233

Vlen të theksohet se edhe Cristiano Ronaldo ishte në pushime dhe jahti i yllit të Real Madridit me atë të Barcelonës ishin pak metra larg.

Cnj38hBWcAAir2r-780x439

Temat
FunShowbizSport

Të afërta