Fotoja më e ëmbël nga Vesa, ja si i buzëqesh Liani (Foto)

Çifti Vesa Luma dhe Big Basta duket se nuk sy në tjetër vend se tek vogëlushi, Lian.

Këngëtarja ka publikuar një foto në profilin e saj në SnapChat ku vogëlushi është duke parë nga ajo dhe duke qeshur. Një foto mjaft e ëmbël dhe plot jetë e vogëlushit.

lianiiii_1468837290-7785896

vesa-luma1_1466937368-3146469

Temat
Showbiz

Të afërta