Ermal Mamaqi ju rrëfen dashurinë e parë – Nuk e ka harruar kurrë atë (Foto)

Për Ermal Mamaqin nuk ka pushime.

Ai edhe kur nuk është në sezonin e emisioneve të humorit sërish është aktiv në rrjete sociale.

Ermali ndan ndjesi dhe veprimtari të ditës së tij dhe sigurisht e bën përmes humorit.

Kësaj here ka postuar një foto në makinë, pranë timonit të së cilës shfaqet një pjatë me “bukë, domate dhe djathë”.

“Dashuria e parë nuk harrohet kurrë” ka shkruar Ermali në këtë foto, me sinqeritet.

ermal_1468863332-6397157

Temat
Showbiz

Të afërta