Bllokohet Ferizaj, një person i shtrirë midis rrugës kryesore (Foto)

Një person është shtrirë midis rrugës kryesore në qendër të Ferizajt.

Personi siç shihet në foto, duke u shtrirë në rrugë, ka bërë që të bllokohet qendra e qytetit nga kolona të veturave.

Dëshmitarët të cilët kanë dërguar fotografi, thonë se personi ka probleme mendore.

Policia dhe Ambulanca tashmë kanë dal në vendin e ngjarjes ku po tentojnë ta largojnë nga rruga.

Ferizaj-4-768x576

Ferizaj-3-768x576

Ferizaj-2-768x576

Ferizaj-1-768x576

Ferizaj-768x576

Temat
LajmeVend

Të afërta