Adem Jashari, siç nuk e keni parë asnjëherë (Foto)

Vëllai i Adem Jasharit, Rifati, vazhdimisht po e freskon faqen e tij zyrtare në Facebook, me foto të papara deri me sot të Adem, Hamëz dhe Shaban Jasharit.

Më poshtë shihni disa fotografi të komandantit legjendar, Adem Jasharit, transmeton ‘Zëri’.

1-111

2-89

3-71

5-48

6-38

7-34

Temat
LajmeVend

Të afërta