Adelina Tahiri publikon imazhe për persona mbi 16 vjeç (Foto)

Jemi mësuar ta shohim në poza joshëse.

Megjithëse deri më tani e ka mohuar se këtë e bën për provokime, por publikimi i fundit në llogarinë personale në Instagram dëshmon të kundërtën.

Adelina Tahirin vjen me foto hot nga Turqia dhe këtë mund ta shikojnë vetëm persona mbi moshën +16, transmeton Telegrafi.

Kujtojmë se përkufizimi i moshës bëhet vetëm në raste kur kemi imazhe me përmbajtje seksuale.

Vlen të theksohet se pozën e Adelinës e ka realizuar fotografi Veton Osmani në plazhet turke, ku ajo është duke i kaluar pushimet verore me shoqëri.

🔥 @vetonosmani

A photo posted by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Temat
Showbiz

Të afërta