Vajza e njëjtë me veshje të njëjtë në klipet e Noizyt dhe Robertit (Foto/Video)

Ka rastisur shpesh të shohim të njëjtën vajzë në disa videoklipe të artistëve shqiptar.

Por një gjë më e pazakontë ka ndodhur me Noizyn dhe Robert Berishën, të cilët vec se kanë të njëjtën vajzë protagoniste në videoklipet e tyre, ajo është shfaqur në të dyja me veshjen e njëjtë, shkruan GazetaExpress.

Vajza e quajtur Lindita Idrizi, e cila para pak muajve është shpallur “Miss Universe Albania” duket se i ka shumë në qejf ato rroba banjo, pasi me të njëjtat shihet edhe në një set fotografik.

noizy2_1468766375-54297-768x452

noizy1_1468766368-3149686

Temat
Showbiz

Të afërta