Sanches e zbulon numrin e fanellës te Bayerni (FOTO)

Renato Sanches e ka zbuluar numrin që do ta bartë në fanellë te Bayern Munich.

Renato Sanches do ta bartë numrin 35 në fanellë te Bayern Munich, përcjell Lajmi.net.

Ka qenë vetë futbollist portugez që u transferua te skuadra gjermane, ai që e ka publikuar një fotografi me fanellën e bavarezëve dhe numrin në të.

Sanches shkëlqeu me Portugalinë në “Euro 2016”, ku përveç titullit të fituar, u shpall edhe futbollisti më i mirë i ri.

RS35 ✌🏽️⚽️

A photo posted by RS35 OFICIAL (@renatosanches35) on

Temat
BotëSport

Të afërta