Real Madrid fluturon për Kanada, sulmuesi nuk është në aeroplan (Foto)

Sulmuesi i Real Madridit, Borja Mayoral nuk ka udhëtuar me ekipin për në turneun në Kanada sepse do të largohet nga klubi për në Wolfsburg.

Borja Mayoral nuk ka udhëtuar me Real Madridin për në turneun në Kanada sepse do të largohet nga klubi për në Wolfsburg.

E përditshmja sportive madrilene ‘AS’ ka bërë të ditur se sulmuesi nuk do të jetë pjesë e “Los Blancos” në edicionin e ardhshëm, përcjell “Lajmi.net”.

Madje, ai thuhet se është shumë pranë transferimit në Wolfsburg.

Dhe, kjo është arsyeja pse ai nuk ishte në aeroplan së bashku me pjesën tjetër të ekipit.

10-11

Temat
BotëLajme

Të afërta