Reagon Samanta sa i përket bashkëpunimit me Cozman (Foto)

Mbrëmë në emisionin Prive ka qarkulluar një lajm se këngëtarja Samanta Karavella dhe Cozman do të vijnë me bashkëpunim.

Këtë e ka mohuar këngëtarja nëpërmjet një fotografie mbrapa së cilës shihet storja e emsionit në fjalë ku thuhet se bashkëpunimi do të ndodhë dhe se lajmi është i vërtetë, shkruan lajmi.net.

Përkrah fotografisë në fjalë, Samanta ka shkruar se lajmi nuk është i vërtetë./lajmi.net.

13689404_10154314937019362_1944801526_n-1-2

Temat
Showbiz

Të afërta