Një zjarr i madh ka kapluar Mekën

Hoteli më i madh i qytetit të Mekës është kapluan nga zjarri.

Nuk dihet se si ka ardhur deri tek zjarri dhe nëse ka persona të lënduar që po qëndronin brenda këtij hoteli. Flaka ka arritur deri në katin e pestë të hotelit dhe zjarrfikësit po bëjnë çmos ta shuajnë zjarrin.

eka_1468759730-604728

Temat
BotëLajme

Të afërta