Make-up në i bërë vetë nga Era Istrefi (Foto)

Jemi mësuar t’i shohim personazhet e njohur me grim të realizuar vetëm nga profesionistë.

Por këtë herë këngëtarja Era Istrefi ka zgjedhur të publikojë një foto në të cilën grimi është realizuar nga vetë ajo dhe sigurisht që nuk ka nguruar t’a tregojë në rrjete sociale.

eraaaa_1468706387-8094891

Era Istrefi

Temat
Showbiz

Të afërta