Linda Halimi, një ndër femrat që ka ndryshuar më së shumti (Foto/Video)

Linda Halimi apo njohur ndryshe si një ndër shqiptaret e showbizit që funksionon tani në Amerikë dikur njihej për mbipeshë trupore.

Por ndër vite ajo ka ndryshuar tërësisht linjat e saj trupore. Ushtrimet e përkushtuara i kanë mundësuar asaj që të njihet edhe si trajnere fituesi.

Ndërsa sot përmes rrjetit social, Linda ka publikuar një fotografi në të cilën ajo vërtet mahnit me linjat trupore që janë krejtësisht ndryshe se si ishte ajo në fillimet e saj në Kosovë, transmeton Indekosnline.

Duhet përkujtuar që Linda, është një ndër këngëtaret me vokalin më të fuqishëm dhe më kualitativë në muzikë.

linda-halimi1_1468770231-9368252

linda-halimi4

linda-halimi2_1468770235-6931564

linda-halimi3

https://www.instagram.com/p/BF7LDE4QeIb/?taken-by=linditaworld%20

Temat
Showbiz

Të afërta