Fejohet Gareth Bale (FOTO)

Ylli i Uellsit dhe Real Madridit, Gareth Bale, është fejuar me të dashurën e tij, Emma Rhys-Jones.

Gareth Bale është fejuar me të dashurën e tij, Emma Rhys-Jones.

Lajmi vjen një ditë pas ditëlindjes së 27-të të uellsianit.

Çifti për momentin ndodhen në pushime bashkë me dy vajzat Alba dhe Nava.

Cnj3b68WYAAxilf

gb-11-650x358

Untitled

Temat
BotëSport

Të afërta