Dhurata e Capital T të pandarë (Foto)

Sot bëhen një muaj i plotë që Dhurata Dora dhe Capital T publikuan projektin e tyre të përbashkët.

“Bongo” ka arritur më shumë se tetë milionë klikime në kanalin “Youtube” duke u shndërruar në një nga hitet e kësaj vere, shkruan GazetaExpress.

Suksesi i këngës ka bërë që dyshja të paraqiten së bashku edhe para publikut në turin e koncerteve verore.

Ky bashkëpunim solli edhe thashethemet për një lidhje mes tyre, e cila më pasi doli të jetë vetëm miqësore.

capital_1468758016-6667747

Temat
Showbiz

Të afërta