Baby G feston ditëlindjen, ja sa vjet mbush sot (Foto)

Ajo është anëtarja më e re në labelin “On Records” e cila qysh me këngën e parë në bashkëpunim me Getinjon u pëlqye nga publiku.

Për Baby G sot është një ditë e veçantë pasi ajo feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Ajo sot mbush 20 vjet dhe me këtë rast ka publikuar një fotografi fëmijërie në profilin e saj në Instagram.

Baby G ka marrë shumë urime nga fansat por edhe nga kolegët e labelit të saj si Kida, Mozzik, Getinjo etj.

20 years old today 😎

A photo posted by BABYG 🎤 Callmebabygee👻 (@itsbabygeee) on

Temat
Showbiz

Të afërta