Arilena duket shumë më e madhe në moshë, krahasuar me vitet që mbush sot (Foto)

Këngëtarja Arilena Ara e cila kohët e fundit ka qenë tejet e përfolur për ndryshimin e saj në pamje dhe për skenat shumë të “nxehta” që ka realizuar në videoklipine ri të këngës ‘Toke Rroke’, sot feston ditëlindjen.

Por është disi e pabesueshme që ajo mbush vetëm 18 vjeç, pasi grimi që ajo ka përdorur ditët e fundit dhe veshja që ka bërë i ka mundësuar të duket shumë më e madhe në moshë, transmeton Indeksonline.

Por sigurisht që Arilena, është një ndër këngëtaret e talentuara dhe e cila nuk posedon vetëm pamjen e mirë nga jashtë, ajo posedon edhe një vokal fantastik. Ndërsa sigurisht ditëlindja e saj është një ditë e veçantë për të cilën ka marrë edhe shumë urime nga fansat në rrjetet sociale.

arilena-ara1_1468761550-8108821

arilena-ara2

Temat
Showbiz

Të afërta