Roberti në burg?! (Video)

Këngëtari Robert Berisha ishte sonte protagonist i rubrikës 60 Sekonda të emisionit Prive ku iu përgjigj shumë pyetjeve të gazetares Maki Bajrami.

Ai tregoi se vajza Renée për të do të thotë gjithçka teksa zbuloi se të bijën e sheh në të ardhmen si aktore.

Këngëtari i ‘MIA’ dhe ‘Qysh pe lojna’ nuk u la pa u pyetur edhe për relacionin me Norën. Ai tregoi se sa herë e ka tradhëtuar bashkëshorten, për çka zihen më së shpeshti dhe me kë nga skena muzikore do e ndërronte.

Ai pranoi se ka qenë dikur në burg ndërsa videoja ju sjell përgjigjet e plota në këto dhe pyetje të tjera. /prive/

Temat
Showbiz

Të afërta