Ja sa vjet mbushi sot Genc Prelvukaj…

Këngëtari i njohur Genc Prelvukaj sot feston 35 vjetorin e lindjes.

Me rastin e kësaj dite të veçantë për të, ai ka marrë urime nga shumë njerëz, shkruan lajmi.net.

Në shenjë respekti, duke pasur parasysh se mesazhet e dërguara drejt tij kanë qenë të shumta, ai nëpërmjet një postimi i ka falenderuar njëzëri të gjithë në pamundësi për tu kthyer përgjigje secilit.

”Falemnderit per cdo urim e cdo fjale t’mire. Kane ardhe shume mesazhe dhe vazhdojne te vijne, secili ma i mire se tjetri. Kisha dashte me pase kohe me ua kthy secilit vec e vec por jane shume. Eshte i madh rrespekti, mbeshtetja e dashunia qe ju ma dhuroni cdo dite. Une e vleresoj. Falemnderit edhe njehere”, janë fjalët e këngëtarit./lajmi.net.

Temat
Showbiz

Të afërta