Fjolla merr dhuratë të veçantë, ja kush ia dhuroi (Foto)

Fjolla Morina ndodhet në pushime këto ditë.

Është larguar drejt Spanjës së bashku me vogëlushen Alayah.

Ajo po i shijon këto momente me vajzën dhe ka postuar edhe foto nga shëtitjet buzë detit. Mirëpo diçka që ka intriguar fansat, ka qënë një tufë me lule, foton e së cilës Fjolla e ka postuar në Instagram me një “zemër”, që shoqëron këtë foto.

Mesa duket Fjolla nuk ndodhet vetëm me vajzën në këto pushime, pasi ajo është shumë e vogël për t`i dhuruar një tufë të madhe lulesh.

Po kush ia dhuroi lulet Fjollës?

13735854-1117980644911861-1657619482-n_1468685266-1983630

Temat
Showbiz

Të afërta