A ka nisur një lidhje Big Mama? (Video)

E shohim shpesh në ekran por jo si këngëtare. Big Mama ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt muzikor.

Angazhimi i saj në një emision televiziv e ka tërhequr këngëtaren nga profesioni i saj, duke mbetur për një vit vetëm si prezantuese.

Por kjo pauzë duket se i ka mjaftuar Bigut pasi ka pak ditë që ajo është rikthyer me një bashkëpunim. Bëhet fjalë për këngën “Dheze dheze” të Baboo Darabuka e Dj Benity. Besiana gjithashtu ka përfunduar edhe këngën e saj solo të titulluar “Milion” por që po pret kohën e duhur për ta lansuar.

Përveq kësaj, ka fundi i verës këngëtarja nga Shkupi do të paraqitet edhe me një baladë, zhanër ky jo edhe aq i pranishëm tëk ajo.

E sa i përket projektit të shumëpërfolur Big Mama, Zanfina e Mimoza, me gjasë ishte vetëm në mendjet e këngëtareve pasiqë asnjëherë nuk ka pasur diçka konkrete.

E zhytur thellë për të investuar në karrierë si këngëtare dhe prezantuese, ajo nuk po meret edhe aq me jetën private. Big Mama ende vazhdon të jetë single në aspektin personal.

Gjithsesi Besiana po i gjen punë vetës. Momentalisht ajo është e angazhuar me mbrëmje dhe ahengje familjare.

Temat
Showbiz

Të afërta