Zyrtare: Atletico bën dy transferime që nuk i ka pritur askush (Foto)

Atletico Madrid vazhdon të përforcohet para sezonit të ri.

Skuadra e Diego Simeones, ka zyrtarizuar dy futbollistë sot, Diogo Jota dhe Rafael Borre.

Ai i pari u transferua nga Pacos Ferreira, ndërsa Borre u rikthye nga huazimi te Deportivo Cali, përcjellë “Lajmi.net”.

Dy ardhjet e reja janë prezantuar në stadiumin “Vincente Calderon”.

atleti-4_1468509413-1342883-1-1024x514

atleti-4_1468509413-1342883-650x358

Temat
BotëSport

Të afërta