Nuk ka ndarje, Dafina e dashuruar marrëzisht (Foto)

Megjithëse u raportua për një ndarje mes tyre, duket se Dafina Zeqiri po kalon ditë të bukura dashurie me të dashurin e saj nga Republika Domenikane.

Këngëtarja përmes disa postimeve ka hedhur poshtë të gjitha lajmet, shkruan GazetaExpress.

Nga publikimet duket se i dashuri i saj e ka shoqëruar në udhëtimin e fundit dhe së bashku do të festojnë ditëlindjen e tij.

Dafina me një fotografi ku shihen me duar të kapura e ka uruar Jose për ditëlindjen.

245973_1468408689-8021918

245974_1468408684-2148891

Temat
Showbiz

Të afërta