Nazim Bllaca dëshmon në seancën e Azem Sylës

Nazim Bllaca sot do të japë deklaratë në seancën e mundësisë së veçantë hetuese ndaj Azem Sylës dhe 51 të dyshuarve për tjetërsim të pronave.

Lajmin e dëshmisë së Bllacës në këtë seancë e dha për KALLXO.com Gëzim Kollçaku, mbrojtës i Fahredin Gashit.

Sipas Kollçakut Bllaca do të dëshmojë me anë të video-lidhjes.

Seancat e mundësisë së veçantë hetuese ndaj ish-deputetit Syla dhe të tjerëve nisën më 31 maj, ndërsa janë të mbyllura për publikun, për shkak se të dyshuarit ende vetëm po hetohen.

syla-bllaca-380x233_1468414552-6788683

Temat
LajmeVend

Të afërta