Keqpërdoret seksualisht një e mitur në Lipjan

Një pjesëtar i komunitetit ashkali dyshohet se ka keqpërdorur seksualisht një femër të mitur të po të të njëjtit komunitet në Lipjan.

Në lidhje me rastin është njoftuar Qendra për Punë Sociale dhe me vendim të prokurorit viktima është dërguar për ekzaminim mjeko-ligjor.

Policia njofton se i dyshuari i këtij rasti pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

ngacmim-633x330_1468407718-1139807

Temat
LajmeVend

Të afërta