Kaçanik, nëna raporton se vajza i është zhdukur

Policia e Kosovës bën të ditur se një grua ka raportuar që vajza e saj e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj.

Por e njëjta dyshon se ajo është duke bashkëjetuar më një mashkull me të cilin thuhet se kishte lidhje dashurie.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur më 11 korrik në orët e mbrëmjes ndërsa policia është njoftuar gjatë ditës së djeshme.

Njësitë policore janë duke hetuar rastin.

auto_2371441964638-650x358

Temat
LajmeVend

Të afërta