E pabesueshme se sa mund ta nxjerrë Tuna gjuhën jashtë (Foto)

Altuna Sejdiu – Tuna përherë ka qenë atraktive. Biondja e nxehtë e skenës, shfaq stil dhe sensualitet, shkruan “Kosovarja”.

Tuna dikur bënte shumë më shumë foto “hot”, bile të atilla që dukeshin sikur janë të destinuara për “Playboy”.

Në një nga fotot e nxehta të para disa vitesh, Tuna e tregonte edhe gjuhën ekstra të gjatë.

t_1468386802-5949754

Temat
Showbiz

Të afërta