Anxhela Martini nuk i ndahet për asnjë çast të dashurit, ja ku e ka shoqëruar (Foto)

Modelja me famë botërore Anxhela Martini duket se është më e dashuruar se kurrë me të dashurin e saj aktual.

Pas ditëlindjeve lukzose dhe dhuratave të kushtueshme, duket për Dragos Savulescu ka ardhur momenti të punojë. Por diçka e tillë nuk do të thotë që ai dhe Martini nuk duhet të takohen.

Modelja seksi ka publikuar një foto nga zyra e tij në Rumani ku mesa duket e ka shoqëruar gjatë ditës ë tij të punës. “Zyra e tij”,-ka shkruar Martini krahas fotos ku shfaqet më seksi se kurrë e veshur me një fustan të mjaft të hapur duke ekspozuar kështu këmbët, transmeton Express.

Ndoshta ajo është bërë objekt “hutimi” për të dashurin miliarder.

anxhela-martini_1468427005-26632

Temat
Showbiz

Të afërta