Mësuesja bën seks me dy nxënësit vëllezër (Foto)

Një mësuese ka pranuar fajin pasi ishte akuzuar se ka bërë seks me dy nxënës vëllezër rrugës për në shtëpinë e tyre.

Chelsea Lorson i joshi dy adoleshentët për të bërë seks me justifikimin se po i bënte një dhuratë për ditëlindje njërit prej tyre.

25-vjeçarja nga Pensilvania, SHBA, rrezikon deri në 17 vite burg.

Lorson tha se bëri seks me 17-vjeçarin dhe 15-vjeçarin në makinën e saj, rrugës për në shtëpinë e djemve.

mesuesja2_1468337705-5909672

mesue_1468337773-3212966

Temat
BotëLajme

Të afërta