Ky fëmijë sot është reper i famshëm shqiptar

Ai sot është një ndër reperët më të suksesshëm të showbizit shqiptar.

Gramoz Aliu apo Mozzik siç e njohin të gjithë, edhe pse i ri në profesion, i ka hyrë ‘me kokë’ muzikës dhe rezultatet e famshme janë të dukshme. Bashkëpunimi me Kidën, ishte ndër më të suksesshmet.

E kujt ja merrte mendja që vogëlushi me biberon në foto, do bëhej një repej me kaq famë.

13590321_799692506840213_589049241316606466_n

#COCAINA #MAIRIUNVEN @zzapnchriss

A photo posted by MOZZIK (Official) ️️️️️🇦🇱 (@mairiunven) on

Temat
Showbiz

Të afërta