Gena publikon projektin e ri “Jeto jetën” (Video)

Ai është shumë i kërkuar nëpër mbrëmje rinore dhe familjare.

Këngëtari Gena pas hitit “Ti, jeta” në bashkëpunim me Soni Malaj, vjen me një këngë solo, shkruan lajmi.net.

“Jeto jetën” titullohet projekti i ri i Genës i cili sapo është publikuar në Youtube.

Temat
Showbiz

Të afërta