Foto e rrallë, Remzie Osmani me djalin në vitin 1997 (Foto)

Ajo është një prej këngëtareve më të kërkuara të muzikës popullore.

Është pjesë e estradës prej shumë vitesh, gjithmonë e dashur dhe e pëlqyer nga publiku, shkruan lajmi.net.

Përveç këngëtare e suksesshme ajo është edhe nënë e dy fëmijëve, një djali dhe një vajze.

Më poshtë ju sjellim një fotografi të rrallë të këngëtares me djalin e saj në vitin 1997.

13645092_1316505675043782_265925081781735106_n

Temat
Showbiz

Të afërta