Elita, më e bukur bjonde apo zeshkane?! (Foto)

Bukuroshja Elita Rudi, e cila njihet për paraqitjen karakteristike dhe format seksi, ka rikujtuar kohën e vjetër.

Ajo në një postim në rrjetin social Snapchat shihet me flokë ngjyrë të zezë, si një zeshkane seksi.

Tani, ajo ka kthyer flokët në bionde, pas një kohe të gjatë të cilat i mbajti të mbyllura.

Ju mbetet juve të vendosni se si ajo duket më mirë, bionde apo zeshkane?

13672620_975849312533117_37428206_n

13428508_10154237701119350_2438655117571204209_n

12813968_10153957107559350_9074066075862349552_n

13403179_10154222648909350_6133830905196833515_o

12814267_10153921735279350_4971377630984442927_n

Temat
Showbiz

Të afërta