E pabesueshme: Ja sa mund ta nxjerrë gjuhën Tuna (Foto)

Altuna Sejdiu – Tuna përherë ka qenë atraktive. Biondja e nxehtë e skenës, shfaq stil dhe sensualitet, shkruan “Kosovarja”.

Tuna dikur bënte shumë më shumë foto “hot”, bile të atilla që dukeshin sikur janë të destinuara për “Playboy”.

Në një nga fotot e nxehta të para disa vitesh, Tuna e tregonte edhe gjuhën ekstra të gjatë.

A e ka kush më të gjatë se ajo?

tuna_1468349545-5477336

Temat
Showbiz

Të afërta