E fillojnë pa Conten (Foto)

Chelsea ka filluar fazën përgatitor tash e dy ditë, ndërsa Antonio Conte do të bashkohet me skuadrën të mërkurën.

Antonio Conte është emëruar tash e disa muaj si trajner i Chelseat, por punën zyrtarisht do ta fillojë nesër.

Në stërvitjen e parë ishin prezent disa nga yjet e skuadrës si, Oscar, Diego Costa, John Terry, Willian e Nemanja Maric.

Chelsea do të jetë pjesë e turneut International Champions Cup, ku do të luajë me skuadra si Liverpool, Real Madrid dhe AC Milan.

chelsea-3

chelsea-4

chelsea-2

Temat
BotëSport

Të afërta