Yjet shqiptarë që postojnë shalqirin në rrjete sociale (Foto)

Në këto ditë të nxehta vere vështirë se mund të bëjmë pa ngrënë fruta, ndërsa nuk ka dyshim se më i preferuari në këtë stinë është shalqiri.

I lehtë, i ëmbël, freskues dhe shumë i shijshëm sidomos gjatë ditëve të pushimeve.

Mesa duket, shalqiri mbetet më i preferuari edhe për VIP-at shqiptarë të cilët po relaksohen në bregdet, transmeton Mapo.

Ata e kanë shprehur preferencën e tyre përmes disa fotografive të publikuara në rrjetet sociale.

emina

enca

liberta

shal

arminam

Temat
Showbiz

Të afërta