Këto janë të rejat e fundit nga Sinan Vllasaliu (Foto)

Këngëtari Sinan Vllasaliu është nga këngëtarët e rrallë që ka qëndruar për një kohë të gjatë në botën e showbizit gjithmonë i përkushtuar për këngë të shumta dhe të krijuara si është më së miri.

Por tani në sezonin më të “nxehtë” për të gjithë këngëtarët, Sinan Vllasaliu po sjell edhe diçka tjetër. Indeksonline ka mësuar që këngëtari së shpejti do të publikoj edhe tri këngë me videoklipe .

Nuk duhet harruar që Sinani, ka pa kohë që ka publikuar dy këngë të cilat kanë rezultuar si gjithmonë shumë të suksesshme. Po ashtu këngëtari është tejet i angazhuar në mbrëmje të ndryshme në klubet e natës, dasma dhe shumë angazhime të tjera./Indeksonline/

sinan-1

sinan2_1468239199-8334446

Temat
Showbiz

Të afërta