Kaq të shëmtuar nuk e keni parë kurrë Dafina Zeqirin (Foto)

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të përfolura të skenës muzikore.

Ajo është gjithmon e dashur për publikun, si dhe projektet e saj çdoherë arrijnë të thyejn çdo rekord të pëlqyeshmëris.

Mirëpo, Dafina jo çdoherë sjell para fansave imazhin “Perfekt”, të saj, duke dëshmuar kështu që nuk është një person i komplekuar për paraqitjen e jashtme.

Në foton e mëposhtme mund ta shihni Dafinën, në një version që nuk e keni parë ndonjëher, transmeton First Channel.

Pamje kjo e cila lë shumë për të dëshiruar!

13650556_975350992582949_1523299521_n

Temat
Showbiz

Të afërta