Xhesika dhe Kallashi sërish bashkë, komentuesit: Dukeni si vëllezër (Foto)

Dy këngëtaret dhe dy miket e ngushta Xhekisa Ndoja dhe Donjeta Kosumi ose siç njihet ndryshe, Kallashi kanë kaluar fundjavën në prani të njëra tjetrës, çka e tregon edhe kjo foto.

Dy këngëtaret dhe dy miket e ngushta Xhekisa Ndoja dhe Donjeta Kosumi ose siç njihet ndryshe, Kallashi kanë kaluar fundjavën në prani të njëra tjetrës, çka e tregon edhe kjo foto.

Mirëpo përtej çdo detaj që bie në sy te kjo foto e hedhur nga Xhesika ku sigurisht nuk mund të mungonte ekspozimi i gjoksit nga ana e këngëtares, ajo çfarë bie në sy janë dhe komentet e miqve të tyre ne Instagram.

“Si vëllezër, dukeni si burra”, shkruhet në një koment.

Temat
Showbiz

Të afërta