Vajza e Teutës dhe Bleros me taka edhe në një ditë të zakonshme (Foto)

Aktorja dhe prezantuesja e njohur, Teuta Krasniqi është në pritje të fëmiut të saj të dytë.

Teuta e cila muaj më parë kurorëzoi dashurinë e saj me martesë në një ceremoni private, do ta gëzoi Tarën me një motër të vogël, shkruan Indeksonline.

Në profilin e saj në Instagram ajo ka postuar një foto të kësaj të fundit, e cila gjithmonë duket shumë e buzëqeshur.

Ajo çfarë bie në sy janë takat që e bukura Tara ka mbathur, e të cilat nuk janë edhe aq të preferuara për moshën e saj, aq më teper për një ditë të zakonshme.

💚

A photo posted by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on

Temat
Showbiz

Të afërta