Era Istrefi, një sirenë e vërtetë (FOTO)

Era Istrefi ka postuar një fotografi në profilin e saj në “Instagram”.
Në fotografi ajo paraqitet në bikini si një sirenë e vërtetë, përcjell lajmi.net

Nuk dihet nëse këngëtarja e cila ka korrur mjaft suksese kohën e fundit është për pushime apo për realizimin e ndonjë projekti të ri.

Rëndësi ka se ajo duket mjaft në formë dhe njihet si këngëtare me plot surpriza.

Attract your wish

A photo posted by Era Istrefi (@strefie) on

Temat
Showbiz

Të afërta